STRONA GABINETÓW PARTNERSKICH ORAL-B

Aktualności Instytutu blend-a-med Oral-B®

College Oral-B

COLLEGE ORAL-B  „PROFILAKTYKA-KOMUNIKACJA-REKOMENDACJA”

Marka Oral-B® jako światowy lider na rynku szczoteczek do zębów serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I edycji szkoleń: COLLEGE ORAL-B. Udana komunikacja z pacjentem do klucz do sukcesu – Twojego jako higienistki i pacjenta w codziennej higienie jamy ustnej.

Zarejestruj się już dziś!

WIĘCEJ

III Kongres PAPS

24-25 maja odbył się III Międzynarodowy Kongres Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej w Warszawie. To wydarzenie niezmiennie od 3 lat gromadzi najlepszych specjalistów, ciesząc się uznaniem uczestników.
WIĘCEJ

Finał V edycji Olipmiady dla Higienistek Stomatologicznych

 Podczas III Międzynarodowego Kongresu Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej w Warszawie odbył się Finał V edycji Olimpiady Higienistek Stomatologicznych. Zmagania o tytuł najlepszych cieszyły się ogromną popularnością.

WIĘCEJ

Światowy Dzień Zdrowych Dziąseł

Nie zapomnij o swoich dziąsłach! Związek chorób przyzębia z chorobą Alzheimera i innymi chorobami ogólnymi – najnowsze doniesienia.

 

WIĘCEJ

Rozwojowe higienistki

Od kilku lat można zaobserwować wzrost aktywności związanej z dokształcaniem i podnoszeniem swoich kwalifikacji wśród higienistek stomatologicznych. Jak w każdym zawodzie medycznym, tak i w tej grupie, higienistki mają świadomość konieczności stałego rozwoju kompetencji zawodowych.
WIĘCEJ

Targi Krakdent 2019

W dniach 11-13.04.2019 w Krakowie odbyły się 27 Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT.
WIĘCEJ

AMBASADOR ZDROWEGO UŚMIECHU

 AMBASADOR ZDROWEGO UŚMIECHU

COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁA AKCJA ZACHĘCAJĄCA DO DBANIA O ZĘBY!

 

 

WIĘCEJ

DNI OTWARTE Z ORAL-B!

Zadbaj o zdrowy uśmiech. Darmowe konsultacje stomatologiczne czekają na Ciebie!

20 marca jest Światowym Dniem Zdrowia Jamy Ustnej. Z tej okazji przez cały marzec, w ponad 80 gabinetach stomatologicznych partnerujących z Oral B odbędą się dni otwarte, podczas których czeka na Ciebie wiele niecodziennych ofert.

WIĘCEJ

V EDYCJA OLIMPIADY HIGIENISTEK

Możliwości rozwoju higienistki stomatologicznej

 

       Higienistki stomatologiczne mają świadomość konieczności stałego podnoszenia swoich kwaifikacji zawodowych. W naszym kraju w ciągu roku mamy możliwość uczestnictwa w różnych ogólnoeuropejskich i ogólnopolskich targach, którym zazwyczaj towarzyszą konferencje i szkolenia. Od pięciu lat wartym uwagi wydarzeniem jest Olimpiada Higienistek dla uczennic, w której od zeszłego roku mogą wziąć udział również pracujące higienistki.

WIĘCEJ

Gala Beauty Stars 2018 Nagrodzone Gabinety Stomatologiczne

Dwutygodnik Gala po raz czwarty nagrodził najlepsze gabinety z całej Polski. Burda uruchamia serwis promujący godne polecenia usługi beauty.

W tegorocznej edycji plebiscytu Gala Beauty Stars udział wzięło 72 gabinety, kliniki, salony i hotele SPA.

Czytelnicy Gali wyróżnili swoje ulubione miejsca w 5 kategoriach:  gabinety medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, salony fryzjerskie i hotele SPA.

WIĘCEJ

Poznaj nową szczoteczkę Oral-B Genius 10000N Orchid Purple

Oral-B GENIUS 10000N Orchid Purple – pierwszy inteligentny system szczotkowania marki Oral-B z nową technologią ochrony dziąseł, który pomoże Ci szczotkować zęby tak, jak zaleca Twój dentysta.

WIĘCEJ

III Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych „Zawód higienistki i asystentki wart POZNANIA”

Już po raz trzeci w Poznaniu w dniach 21-22.09.2018 odbył się Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie to znalazło się w programie naukowym 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej 27 edycji CEDE, bez wątpienia edukacyjnego wydarzenia 2018 roku. To z pewnością ogromny powód do dumy, nadający Zjazdowi prestiżu, ale także wyraźny sygnał, że higienistki i asystentki są traktowane przez lekarzy jako ważni członkowie zespołu stomatologicznego. W Zjeździe wzięło udział ponad 300 uczestników, na sali oprócz higienistek i asystentek obecni byli również stomatolodzy.

WIĘCEJ

Finał Ogolnopolskiej Olimpiady Higieny Stomatologicznej - wyniki

Za nami finał IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Higieny Stomatologicznej. Do wydarzenia przystąpiła rekordowa liczba uczestników – 797! Do finału zakwalifikowały się 24 osoby. Wybrano dwie laureatki. Jak to możliwe? Po raz pierwszy olimpiada skierowana była do dwóch grup równolegle – higienistek uczących się i higienistek pracujących. W każdej z tych kategorii zwyciężyła jedna osoba.

WIĘCEJ

Higienistko, postaw na wiedzę!

Jeszcze tylko do 15 marca br. można przystąpić do I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Higienistek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. To już IV edycja wydarzenia. Po raz pierwszy olimpiada kierowana jest do dwóch grup równolegle – higienistek uczących się oraz higienistek już pracujących. Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. Już 650 higienistek dokonało rejestracji. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.olimpiadahigienistek.pl
WIĘCEJ

Higienistko, wyzwanie czeka!

Zapraszamy wszystkie higienistki do wzięcia udziału w Olimpiadzie.
WIĘCEJ
cede 1

Aktywna obecność Instytutu Blend-a-Med Oral-B na CEDE 2017

26. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2017, jedna z najważniejszych imprez środowiska stomatologicznego, zakończona.
WIĘCEJ
Sensi UltraThin

Najnowsza końcówka Sensi UltraThin od Oral-B

Poznaj najnowszą końcówkę do szczoteczek elektrycznych Oral-B Sensi UltraThin!

 

WIĘCEJ

Rola Higienistki w Gabinecie Stomatologicznym

O tym, kiedy higienistka stomatologiczna oznacza korzyści oraz większe zarobki dla właściciela gabinetu z Anitą Walczak, Prezydent Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej, dyplomowaną higienistką stomatologiczną, rozmawia Iwona Dudzik.

artukuł pochodzi ze strony: Medical Tribune / nr 4 / kwiecień 2017 / Stomatologia - 0523 www.podyplomie.pl/medicaltribunestomatologia

WIĘCEJ
  • 1
  • 2