STRONA GABINETÓW PARTNERSKICH ORAL-B

DNI OTWARTE Z ORAL-B!

11 marca 2019

Zadbaj o zdrowy uśmiech. Darmowe konsultacje stomatologiczne czekają na Ciebie!

20 marca jest Światowym Dniem Zdrowia Jamy Ustnej. Z tej okazji przez cały marzec, w ponad 80 gabinetach stomatologicznych partnerujących z Oral B odbędą się dni otwarte, podczas których czeka na Ciebie wiele niecodziennych ofert.

Dbanie o zdrowie jamy ustnej jest  kluczowe. To w jakiej kondycji są Twoje zęby i dziąsła ma związek ze zdrowiem całego organizmu. Naukowo udowodniono związek chorób przyzębia z miażdżyca, chorobą Alzchaimera, cukrzycą czy chorobami trzustki. Regularne wizyty kontrolne u dentysty, dokładne szczotkowanie zębów  oraz mądre odżywianie się to serety braku problemów z zębami!

Trzy kroki do sukcesu

Krok pierwszy:  Skorzystaj z darmowej konsultacji stomatologicznej!

Czy wiesz, że należy odwiedzać dentystę przynajmniej raz w roku? Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie byłeś w gabinecie dentystycznym, to masz niecodzienna okazję BEZPŁATNEJ konsultacji. 

Przez cały marzec w wybranych gabinetach sieci Lux Med  oraz innych,  partnerujących z Oral B czekają na Ciebie darmowe porady, konsultacje i profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej. Znajdź dogodną lokalizację i termin na interaktywnej mapie poniżej.

Krok drugi:  Przetestuj innowacyjną  szczoteczkę elektryczną ZA DARMO

Szczotkowanie zębów jest czynnością, którą wykonujemy codzienne.  Okazuje się jednak, ze przez rutynę i brak czasu większość z nas szczotkuje zęby  nieprawidłowo. W trakcie dni otwartych, pod okiem specjalisty będziesz mógł zweryfikować, czy Twoje szczotkowanie zębów przebiega prawidłowo oraz przećwiczysz zalecaną przez dentystów technikę szczotkowania zębów.

Nie używasz jeszcze szczoteczki elektrycznej? – Dni otwarte w gabinetach stomatologicznych to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jaką szczoteczkę dobrać do swoich potrzeb oraz czym różni się technika szczotkowania, którą  stosowałeś do tej pory od tej w szczoteczce elektrycznej.

Jesteś użytkownikiem szczoteczki elektrycznej? – Sprawdź  ze specjalistą czy sposób w jaki ja używasz jest najlepszym z możliwych do osiągniecia optymalnych rezultatów.

Krok trzeci: zacznij stosować zalecenia dentysty, które uzyskasz w trakcie konsultacji, by cieszyć się zdrową jamą ustną.

Zadbaj o swoje zęby z siecią Lux Med STOMATOLOGIA  oraz gabinetami partnerskimi Oral B! Akcję wspiera Ptak Warsaw Expo.