STRONA GABINETÓW PARTNERSKICH ORAL-B

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA JAMY USTNEJ - DNI OTWARTE W GABINETACH PARTNERSKICH ORAL-B

3 marca 2020

DBANIE O ZDROWIE JAMY USTNEJ JEST KLUCZOWE.

To w jakiej kondycji są Twoje zęby i dziąsła ma znaczenie dla zdrowia całego organizmu. Naukowo udowodniono związek chorób przyzębia z miażdżycą, chorobą Alzhaimera, cukrzycą czy chorobami trzustki. Regularne wizyty kontrolne u dentysty, dokładne szczotkowanie zębów oraz mądre odżywianie się to sekrety braku problemów z zębami!

TRZY KROKI DO SUKCESU

Krok pierwszy: Skorzystaj z darmowej konsultacji stomatologicznej!

Czy wiesz, że należy odwiedzać dentystę przynajmniej raz w roku? Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie byłeś w gabinecie dentystycznym, to masz niecodzienna okazję BEZPŁATNEJ konsultacji.

Przez cały marzec, w wybranych gabinetach sieci Lux-Med oraz innych partnerujących z Oral-B, czekają na Ciebie darmowe porady, konsultacje i profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej. Znajdź dogodną lokalizację i termin na interaktywnej mapie poniżej.

Krok drugi: Przetestuj innowacyjną szczoteczkę elektryczną ZA DARMO

Szczotkowanie zębów jest czynnością, którą wykonujemy codzienne. Okazuje się jednak, że przez rutynę i brak czasu większość z nas szczotkuje zęby nieprawidłowo. W trakcie dni otwartych, pod okiem specjalisty będziesz mógł zweryfikować, czy Twoje szczotkowanie zębów przebiega prawidłowo oraz przećwiczysz zalecaną przez dentystów technikę szczotkowania zębów.

Nie używasz jeszcze szczoteczki elektrycznej? – Dni otwarte w gabinetach stomatologicznych to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jaką szczoteczkę dobrać do swoich potrzeb oraz czym różni się technika szczotkowania, którą stosowałeś do tej pory od tej w szczoteczce elektrycznej.

Jesteś użytkownikiem szczoteczki elektrycznej? – Sprawdź ze specjalistą czy sposób w jaki jej używasz jest najlepszym z możliwych do osiągniecia optymalnych rezultatów

Krok trzeci: zacznij stosować zalecenia dentysty.

Już od pierwszego dnia stosuj się do rekomendacji, które uzyskasz w trakcie konsultacji, by cieszyć się zdrową jamą ustną.

 

Zadbaj o swoje zęby z siecią Lux-Med oraz Gabinetami Partnerskimi Oral-B!