STRONA GABINETÓW PARTNERSKICH ORAL-B
Instytut Blend-a-med Oral-B

Witamy w Instytucie blend-a-med Oral-B®

Piękny, zdrowy uśmiech nie tylko sprawia, że ze wszystkim radzisz sobie znacznine lepiej, ale także może dużo powiedzieć o kondycji całego organizmu. W trosce o zdrowie, Instytut blend-a-med Oral-B pracuje nad tworzeniem najbardziej zaawansowanych technologii we wszystkich aspektach higieny jamy ustnej, od pasty do zębów, poprzez szczoteczki manualne i najbardziej zaawansowane szczoteczki elektryczne po nici dentystyczne i płukanki do ust. Ostatnie badania wykazały, że istnieje zależność między stanem jamy ustnej a ogólnym stanem zdrowia. Aby zrozumieć tę zależność, należy przede wszystkim uświadomić sobie, że przyczyną wielu zmian chorobowych w obrębie jamy ustnej jest płytka bakteryjna, zwana również płytką nazębną, tworzącą się na powierzchni zębów. Bakterie płytki nazębnej wywołują stan zapalny oraz krwawienie dziąseł, a z krwiobiegiem mogą przenieść się z jamy ustnej w inne części organizmu ludzkiego.

Regularne wizyty u dentysty pomagają utrzymywać jamę istną w najlepszym stanie i pozwalają dentyście zdiagnozować wszelkie zachodzące tam procesy, które mogą mieć związek z innymi problemami zdrowotnymi.

Instytut bled-a-med Oral-B od lat wspiera lekarzy dentystów i higienistki stomatologiczne w codziennej pracy, pomaga dbać o zdrowie ich pacjentów przygotowując najlepsze rozwiązania dla higieny jamy ustnej.

Mając na uwadze nasze zobowiązanie do dzielenia się wiedzą, technologią i narzędziami służącymi poprawie zdrowia jamy ustnej, Instytut blend-a-med Oral-B przygotował program Gabinetów Partnerskich aby wspólnie dbać o zdrowie pacjentów.

Instytut blend-a-med Oral-B
wspiera profesjonalistów stomatologicznych w wielu obszarach:

Spotkania z profesjonalistami

Nasi przedstawiciele dzielą się wiedzą z lekarzami dentystycznymi i higienistkami stomatologicznymi o produktach do higieny jamy ustnej podczas regularnych odwiedzin w gabinetach stomatologicznych.

Zaangażowanie w rozwój

Instytut blend-a-med Oral-B jest partnerem merytorycznym wielu konferencji i wydarzeń stomatologicznych odbywających się na terenie całego kraju.

Wsparcie w edukacji

Instytut blend-a-med Oral-B wspiera edukację studentów stomatologii oraz słuchaczek kierunku higiena stomatologiczna. Organizując np. Ogólnopolską Olimpiadę dla Higienistek Stomatologicznych.